Vi fann våra yogamattor!
Vi ha nu letat som galningar efter yogamattor med tillhörande väska, vi var nästan bereda på att ge upp. Men plötsligt så händer det som man brukar säga ,när vi ska in och köpa vitaminer och extra mineraler på Life så ligger de där bara och väntar på oss. Tror att vi blev glad och nästan dansade ut ur butiken, vi kanske inte dansade ut men glada blev vi allt.
Det är lustigt att det ska vara så svårt att hitta dessa mattor med väska, nu hoppas vi att de är så bra som de verkar vara. Känner inte för att börja leta efter nya nu när vi äntligen har hittat dessa, visserligen kan man använda väskorna för andra mattor.
Kul att ni hittade era yoga mattor till slut 😁
ja det var onekligen lite letande innan vi hittade dem..
Äntligen☺
jepp äntligen
Va kul att ni äntligen hittade dom:)
Jag har också en lila yogamatta som används flitigt till alla BK och yoga övningar som jag gör. Bra med väska till era mattor. Ha en toppen kväll. Kram från mig
Härligt att ni hittade dem!!
va härligt 🙂 ska med börja med yoga igen 🙂
Kul, skulle vara skoj o tdpta yoga. Har ni kört länge?
Ett tag, men allt för kort tid för att kunna det. Tycker dock väldigt mycket om det 🙂